Agjencia Zhurnal.mk.

Ferizaj arrin marrëveshje me ish-futbollistin e Arbërisë

Qlirim Kashtanjeva muaj më parë lajmëroi se i ka ndarë rrugët me skuadrën e Arbërisë.

Gazeta “Sheshi” mëson ekskluzivisht se sulmuesi anësor tashmë ka arritur marrëveshje me Klubin Futbollistik “Ferizaj”.

Gjithashtu, “Sheshi” mëson se zyrtarizimi i futobllistit pritet të bëhet gjatë ditëve në vijim.

Kashtanjeva në sezonin e fundit me Arbërinë ka shkëlqyer duke pasur paraqitje të mira në Superligën e Kosovës.

Kujtojmë që futbollisti 22-vjecar më parë ka luajtur edhe për Kukësin U19.

Related posts

Vendet ballkanike të shqetësuara për mungesën e energjisë elektrike dhe gazit natyror

Xh M

Klubi i Ferizajt dhe tifozët nderim për Nadir Haxhimusën

Redaksia

Martohet ministri Blagoj Boçvarski

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More