Agjencia Zhurnal.mk.

Fëmijët tmerrohen pasi prindërit ftuan ‘këmbëmadhin’ në ditëlindjen e vajzës

Ditëlindja e 6-të e një vajze doli të ishte makth për të dhe miqtë e saj!

 

Ditëlindjet e fëmijëve janë po aq emocionuese për prindërit sa për fëmijët, dhe gjithmonë japim maksimumin për ta bërë ditën të veçantë për ta.

Sidoqoftë, gjërat jo gjithmonë dalin ashtu siç i planifikojmë, kjo ndodhi në festën e ditëlindjes së një fëmije nga Oklahoma.

That one time we hired Bigfoot Schenanigans to surprise our sweet girl for her birthday party and it went epically wrong!!! 😂 #bigfoot #parentfail

Nëna e fëmijës, Brett, tha se ajo normalisht feston ditëlindjet me një tortë të bukur ditëlindjeje. Megjithatë, për 6-vjetorin e vajzës së tyre, ajo dhe burri i saj vendosën të ftojnë një person të veshur si këmbëmadhi në festë.

Fatkeqësisht, këmbëmadhi i frikësoi të gjithë fëmijët! Nëna tha: “Ne thjesht menduam, dua të them që ai erdhi me balona, kështu që mendova ‘oh kjo do të jetë e bukur dhe argëtuese’”.

“Epo, fëmijët nuk e kishin atë reagim. Ata goditën tokën sikur të vinte një tornado. Ishte sikur ata ishin në zjarr apo diçka tjetër”, shtoi ajo. Me balona dhe dhurata në duar, majmuni i madh shikoi nëpër dritare dhe tmerroi fëmijët që po luanin brenda!

Kur këmbëmadhi hyri në shtëpi, prindërit shkuan ta përqafonin atë në mënyrë që fëmijët të shihnin që ai ishte vërtet miqësor. Megjithatë, Brett përfundoi: “Të gjithë përfunduan duke e përqafuar dhe duke bërë fotografi argëtuese me të, por ata nuk duan që ai të kthehet”. 

Related posts

Disa e quajnë djall, por ai thotë se nuk e ka ndërmend të ndalet – njihuni me të riun që përpos trupit edhe sytë i ka bërë me tatuazhe

D V

Njihuni me gjelin që këndon deri sa i bie të fikët

R Zh

Presidenti Biden duket se “bën një sy gjumë” gjatë fjalimeve për klimën – reagon një ndihmës i tij

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More