Agjencia Zhurnal.mk.

Fëmija 3 vjeç tërhiqet zvarrë nga edukatoret e çerdhes në Fushë-Kosovë, familja thonë se edhe u rrah brutalisht

Një fëmijë tre vjeç është rrahur nga edukatoret e çerdhes “Gëzimi Ynë” në Fushë-Kosovë. Kështu së paku pretendon një qytetar me emrin Fatos Geci, raporton Ekonomia Online.

Siç tregon ai, fëmija 3 vjeçar është tërhequr zvarrë nga një edukatore dhe më pastaj edhe është rrahur keq.

Familjarët kanë publikuar edhe video nga keqtrajtimi. E, nga fotografitë e publikuara shihet se i vogli ka marrë edhe lëndime nëpër duar.

“Nipi im ka pësuar trauma të rënda psiçike dhe nuk mund të flejë më, nipi po përjeton një ankth të madh”, shkruan ndër të tjerash Fatos Geci. 

Ai ka kërkuar nga organet kompetente që të merren seriozisht me rastin.

“Kërkoj nga organet e drejtësis të bëjnë punën e tyre. IDIOTEVE dhe mostrave të tilla duhet t’i jepet fund një herë e përgjithmonë. Le të jetë rasti i fundit i dhunës ndaj fëmijëve”, ka shkruar ai. 

Related posts

Britania stërvvit FSK-në, paniku kaplon Beogradin

I Z

Stano për shpërthimin në veri: Jemi të shqetësuar që nuk ka de-përshkallëzim të tensioneve

D V

Në cilat vende Kosova eksporton më së shumti, e nga kush importojmë?

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!