Agjencia Zhurnal.mk.

Fëmija 12-vjeçar bie nga ndërtesa

Me datë 22.01.2023 në ora 17:13 në SPB-Shkup është raportuar se një djalë 12 vjeçar nga Shkupi ka rënë nga banesa në rrugën “Luka Gerov” në Shkup. Sipas raportimit të nënës, i mituri është rrëzuar në moment teksa ka qenë i vetëm në dhomë.

Një ekip nga SPB-Shkup ka kryer kontroll dhe i mituri është dërguar për ndihmë në kompleksin klinik “Nënë Tereza”. Po merren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga MPB.

Related posts

Konfiskohet armë me 32 fishekë në Herticë të Podujevës

D V

Ndihmoi arratisjen e ‘boss’-it turk që mashtroi me kripovaluta, arrestohet 36-vjeçari shqiptar

D V

Arrestohet hajduti në Veles, e vjedhura i kthehet pronarit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More