Agjencia Zhurnal.mk.

FC Liqeni shënon fitore historike në Ligën e Kampionëve

Klubi i futsallit Liqeni ka fituar ndaj kampionit të Gjermanisë Weilimdorf, në kuadër të raundit preliminar të Ligës së Kampionëve.

Ekipi nga Drenasi fitoi me rezultat 3-2, ndërsa golat i shënuan Shkodra 1”52”, Ramadani 29”32” dhe Sanchez Nagles 37”25”.

Liqeni është kampion aktual i futsallit në Kosovë.

Related posts

Në Bern po mbahet gara e Kupës së klubeve shqiptare, i pranishëm edhe presidenti Ademi

Redaksia

Pse po e viziton kleriku rus Shkupin?

Xh M

Pastrohet dhe lyhen muret pas shpërthimit të zjarrit në spital

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More