Agjencia Zhurnal.mk.

FC Ferizaj shembull i korrektësisë, fillon shlyerjen e borxheve ndaj futbollistëve

Stafi i klubit u takua me lojtarët dhe ishte kapiteni i skuadrës, Florim Berisha i cili falënderoi bordin e klubit në emër të ekipit, shkruan Gazeta Olle.

Siç njofton klubit i Ferizajt, borxhet e mbetur ndaj lojtarëve janë si pasojë e menaxhmentit të kaluar.

Njoftimi i plotë nga FC Ferizaj:

Stafi i klubit sot takoj lojtarët që aktualisht janë të angazhuar në klub tonë dhe të cilët kanë pretendime qe klubi ynë ka ende borgje ndaj tyre ,dhe tani më dihet se kohë më parë klubi jonë ka arritur nje marrveshje me lojtaret dhe sot me nje vendim te vecant te Kryetarit te klubit dhe Bordit ka filluar egzekutimi i ketij vendimi per shlyerjen e borgjit te mbetur ndaj lojtarve nga menagjmenti i kaluar.

Një falenderim ndaj strukturave te klubit dhe bordit te klubit ne emer te lojtareve e percjelli kapiteni i ekipes Florim Berisha.

Ferizaj.
29/12/2021.
/Gazeta Olle/

Related posts

LSDM kërkon seancë të jashtëzakonshme në qytetin e Shkupit për ajrin e ndotur, VMRO refuzon

Z.H

Pendarovski – Duda: Maqedonia e Veriut mund të konsiderojë në mbështetjen e Polonisë për integrimin në BE

Z.H

Mickoski: Nëse tani ka zgjedhje të parakohshme parlamentare, VMRO dhe koalicioni do të fitojnë 61 deputetë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More