Agjencia Zhurnal.mk.

FC A&N do të prezantojë një transferim “bombastik” sot

Përmes një postimi në llogarinë zyrtare, skuadra nga Prizreni ka njoftuar se do të bëjnë një transferim “bomb” këtë merkato.

“Klubi ynë sapo ka arritur marrëveshje me një qendër sulmues i cili vie nga Kampionati Shqiptarë , nesër do bëhet prezantimi i tij ku do të njoftoheni më gjerësisht rreth transferit bombastik … qëndroni me ne, furishëm drejt superligës”, thuhet në njoftim.

Skuadra e drejtuar nga Blerim Bunjaku ka prezantuar së fundmi 6 futbollistë të rinj.

Related posts

Mbledhje e përbashkët qeveritare e Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë në Sofje

Z.H

Osmani dhe ambasadori Qehaja, në shenjë të fqinjësisë së mirë do të mbjellin fidane në parkun e Çairit

Xh M

Tryezë e rrumbullakët “Përparimi i cilësisë së arsimit inkluziv të fëmijëve me pengesa në zhvillim”

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More