Agjencia Zhurnal.mk.

Fazli Veliu del i pari nga mbledhja në Reçicë, dukej i shqetësuar

Tetovë, 4 tetor – Në Reçicë të Vogël ende po zhvillohet takimi mes kreut të BDI-së dhe anëtarëve tjerë nga grupi i ashtuquajtur “Grupi i zjarrit”.

 

Në takim edhe pse pa paralajmërime, erdhi edhe Fazli Veliu. Ndonëse erdhi i fundit, Fazli Veliu doli i pari nga mbledhja ndërsa gjatë daljes është parë i nervozuar dhe i shqetësuar.

Ai nuk është ndalë të flet para kamerave. Takimi vazhdon

Fazli Veliu – Daja largohet nga selia e BDI-së, aty ku po mbahet takimi gati 4 orësh ndërmjet Ali Ahmetit dhe "Grupit të zjarrit". Nuk dihet pse Veliu u largua, por ai nuk deshi të prononcohet për media.

Posted by Alsat-M on Tuesday, October 4, 2022

Related posts

Maqedonia sikur Europa, por me çmime sepse paga mesatare për 10-fish më e ulët se në BE

Xh M

U mbajt protestë para ambasadës ruse në Shkup

Xh M

Aktualisht në Strasburg janë rreth 300 procese gjyqësore kundër Maqedonisë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More