Agjencia Zhurnal.mk.

Fatos Beqiraj nuk ndalet, shënon për Malin e Zi ndaj Turqisë

Pjesa e parë midis Malit të Zi dhe Turqisë u mbyll me rezultat të barabartë 1-1.

 

Mali i Zi ka kaluar e para në epërsi ndaj Turqisë, në kuadër të kualifikimeve për në Botërorin që do të mbahet në Katar.

Shqiptari pranoi një top në zonë dhe me një goditje të saktë shënoi për 1-0.

Por turqit barazuan me Kerem Akturkoglu në minutën e 22-të të takimit.

Fitorja është rezultati i vetëm që i mban turqit në luftë për vendin e parë ose të dytë.

Related posts

Lewandowski merr hez pas fitores ndaj Viktoria Plzen: Jemi gati për Bayernin

lina

E raportonin si të sigurt kalimin e tij te Real Madridi, prezantuesit e El Chiringuitos nuk zgjedhin fjalë për ta fyer Mbappen

D V

Sot fillon gjykimi i Blatter dhe Platini, në rrezik dënimi me burg

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More