Agjencia Zhurnal.mk.

Fatmir Dehari merr mbështetje të fuqishme nga dega dhe Ali Ahmeti

Kërçovë, 26 gusht – Kryetari i Komunës së Kërçovës, Fatmir Dehari ka marrur mbështetje të fuqishme nga dega e BDI-së në Kërçovë dhe nga kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, për rikandidimin e tij në këtë komunë.

 

“BDI Dega Kërçovë, unanimisht, LIDERIT Ali Ahmeti i propozoi Fatmir Dehari për KRYETAR TË KËRÇOVËS!”

Related posts

Do të formohet trup koordinativ për ballafaqim me pasojat nga murtaja afrikane e derrave

Z.H

Shkollat e mesme hapin dyert për semimaturantët

Xh M

Mickoski: As LSDM-ja dhe as BDI-ja nuk kanë brengë interesat e shqiptarëve dhe qytetarëve tjerë

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More