Agjencia Zhurnal.mk.

Faqja e MASH nuk ngre krye, sulmohet dhe nga hakerët grek

Shkup, 22 Shtator – Faqja e internetit të Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës në vendin tonë këtë pasdite është sulmuar nga hakerët grekë.

 

Kjo faqe momentalisht është jashtë funksionit dhe nuk ofron asnjë shërbim, përpos fotografisë së hakerëve grekë.

Ndërsa nga institucioni në fjalë ende nuk ka asnjë reagim lidhur me sulmin në fjalë.

Related posts

Scholz kërkon zgjerimin e BE: Të ndryshojnë rregullat e votimit nga shtetet anëtare

Xh M

“Çartet” avokati i Sasho Mijallkovit: Klienti im me 11 milion euro garanton se nuk do të ikë

Z.H

Edhe Zaevi e ngre zërin kundër bllokadës që BE po i bënë Shqipërisë për bisedimet e anëtarësimit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More