Agjencia Zhurnal.mk.

Fansat vënë re një detaj interesant në ekranin e telefonit të gruas së Messit

Fansat kanë vënë re detajet më të vogla në ekranin e telefonit të gruas së Leo Messit teksa ajo shihet në Miami.

Duke shëtitur rastësisht në rrugët e Miamit, bashkëshortja e Lionel Messit, Antonela Roccuzzo, e gjeti veten duke zbuluar pa dashje një detaj emocionues në ekranin e kyçur të telefonit të saj.

Imazhi, i qartë kristal, mjaftoi për të parë një foto të familjes së Messis duke pozuar me krenari me trofeun e Kupës së Botës.

Duke e shtuar ëmbëlsinë, rezulton se Leo Messi gjithashtu ka të njëjtën foto me profilin e tij në WhatsApp.

Këto detaje u komentuan nga fansat si gjeste të adhurueshme për çiftin e famshëm dhe tre djemtë e tyre.

Foto: Instagram

Ndryshe, kujtojmë që Messi u transferua në Inter Miami në korrik të këtij viti, pas skadimit të kontratës me Paris Saint-Germain. 

Related posts

Adriana Lima zgjedh një pamje natyrale teksa rikthehet në tapetin e kuq në Mynih, pasi bëri bujë me paraqitjen në premierën e ‘Hunger Games’

D V

Gani Gërmia, Bucit: Më gënjeshtar, më i pabesë se ti nuk ka

D V

Abbey Clancy sjell fotografi të mrekullueshme para se të shkonte në “British Fashion Awards”

D V