Agjencia Zhurnal.mk.

Fadil Zendeli takim me banorët e Banjicës së Poshtme

Shkup, 1 tetor – Sonte në atmosferë mjaft impozante së bashku me bartësin e listës Dashmir Arifi, dhe kandidaten për këshilltare znj. Ecren Memedi Abdulayi, realizuam takim me banorët e Banjicës së Poshtme.

 


Shpalosëm platformën tonë politike, me të cilën do të udhëheqim pas fitores së 17 Tetorit!

#mekakrejt #përGostivarin

Related posts

Kasami nga Zhelina: Ne nuk gjuajmë me armë, por “plasim” para qytetarëve projektet dhe sukseset tona

D V

Danella Arsovska përsëri iku nga pyetjet e gazetarëve, athua kujt po i përngjan?

Redaksia

Murseli kandidat i vetëm që ka program për rindërtimin e teleferikut Tetovë Kodra e Diellit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More