Agjencia Zhurnal.mk.

“Është shumë e qetë”, Harry flet për herë të parë për vogëlushen e familjes, Lilibet Diana

Në muajin qershor, Meghan Markle dhe Princi Harry u bënë prindër për herë të dytë. Çifti u bekuan këtë herë me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Lilibet Diana. Ndërkohë Princi Harry ka folur për herë të parë për eksperiencën si baba i dy fëmijëve. Gjatë eventit të WellChild Awards, Harry e ka krahasuar jetën e re me një lojë zhonglerësh.

Princi është shprehur se ai dhe Meghan janë me shumë fat, sepse Lilibet është një fëmijë mjaft i qetë. “Ajo është shumë e qetë dhe duket e lumtur që thjesht qëndron aty e ulur teksa Archie vrapon rreth e rrotull si i çmendur”, është shprehur Harry.

Gjithashtu ai ka treguar se si ka ndryshuar perspektiva e tij për jetën pas ardhjes në jetë të vajzës. “Tani si baba i dy fëmijëve, ndihem më i lidhur, i frymëzuar nga qëndrueshmëria e këtyre familjeve, që fuqizohen përmes sfidave të papërshkrueshme me mbështetjen e WellChild”, është shprehur Harry.

Ndërkohë ditën e sotme, Harry udhëtoi sërish drejt mbretërisë në nder të nënës së tij, princeshë Dianës. Nëse do të ishte gjallë, Diana do të festonte sot 60-vjetorin e lindjes dhe për këtë rast Harry dhe William zbuluan skulpturën më të re në nder të princeshës së ndjerë. Vëllezërit kanë përkujtuar kështu 60-vjetorin e lindjes së nënës së tyre me një ceremoni të vogël në Pallatin Kensington, që ishte rezidenca mbretërore e Dianës.

Related posts

Kylie Jenner zbulon se mban foton e partnerit Timothee Chalamet në ekranin e telefonit të saj

D V

Të kapur dorë për dore, Dafina Zeqiri publikon imazhin romantik me të dashurin e ri

D V

Cristiano Ronaldo shfaqet i veshur me kostumin tradicional arab

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!