Agjencia Zhurnal.mk.

Është normalizuar furnizimi me ujë në Vizbeg

Shkup, 16 nëntor – Nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” kumtuan se është sanuar defekti në rrjetin e ujësjellësit në rrugën e “Kaçanikut” pn (afër Prima Mebel) në lagjen Vizbeg.

 

Furnizimi me ujë është normalizuar në orën 16:00. 

Related posts

Inxhineri i Elektrikës Idri Istrefi, kandidat i Opozitës Shqiptare për Komunën e Strugës

Redaksia

Shilegovnë takim me zejtarët në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

D V

Apasiev me reagim të ‘ashpër’ pas mungesës së Rexhepit: “E paskan kidnapuar”

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More