Agjencia Zhurnal.mk.

Është arrestuar një grua nga Velesi e cila ka dashur të futë drogë në burg

Prokuroria Themelore Publike në Veles ka nisur hetime kundër një gruaje nga Velesi, e cila është dashur të blejë drogë dhe ta çojë në burg ku bashkëshorti i saj po vuan dënimin.

 

Përveç bashkëshortëve, dyshohet edhe një person tjetër – taksisti që ka ndihmuar për blerjen e drogës.

Më datë 29 tetor, 30-vjeçares iu gjetën 978,6 gramë marihuanë dhe 0,31 gramë heroinë.

Burri i saj e inkurajoi atë nga burgu dhe i dyshuari i tretë e ndihmoi për të marrë drogën, i cili i dha paratë për blerjen.

Related posts

Arrestohet një person për dhunë në familje dhe kanosje në Shtërpcë

D V

Rrahje mes pesë femrave të mitura në një palestër sporti në Podujevë

D V

Arrestohet dy persona në Haraçinë, kanë goditur veturën e policisë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More