Agjencia Zhurnal.mk.

Era Istrefi publikon video duke bërë ‘twerk’

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Jug të Shqipërisë.

 

Këngëtarja e hitit “Bonbon”, e cila është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ka ndarë me ndjekësit disa fotografi dhe video pushimet.

Fillimisht ajo mori vëmendjen me disa poza ku shfaqej mjaft provokuese me një palë bikini ngjyrë ari, ndërsa vinte në pah linjat atraktive të trupit.

Ndërkohë më pas, Istrefi publikoi për fansat edhe një video, ku shfaqej ndërsa kërcente dhe bënte “twerk” në brigjet e plazhit.

“Vendi im i lumtur”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë, ndërkohë që pëlqimet dhe komentet e shumta nuk munguan nga ndjekësit e saj.

Related posts

Hailey Bieber veshi një fustan të tejdukshëm në MTV VMAs 2021

D V

Rita Ora ekspozon linjat trupore në veshjen sportive derisa arrin në palestër

Lea Muslija

Edhe pse bëri ndërhyrjen për heqjen e dhjamit, Linda Halimi nuk i ndahet palestrës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More