Agjencia Zhurnal.mk.

Era fërfëllon tepihët derisa Kurti pret Stoltenbergun

Këtë të enjte në Kosovë ka qëndruar në Kosovë, Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg.

Derisa atë e ka pritur në takim, Kryeministri Albin Kurti, disa punëtorëve në qeveri u ka dalë punë që t’i mbanin copat e tepihun të kuq, të cilat i flaku era.

Gjatë vizitës së tij, ai ka bërë thirrje që të vazhdohet puna në dialog për gjetjen e një zgjidhjeje me Serbinë.

Related posts

Pas vrasjes së policit në veri, logo e UÇK-së dhe e policisë së Kosovës shfaqet në qendër të Nju Jorkut: Rrnoft Kosova! (Video)

I Z

Trajkoviq: Kam informacione se janë vrarë më shumë se tre serbë, dikush negocioi për ta nxjerrë atë grup nga Kosova

D V

Sekretari Blinken: Sulmet ndaj policisë janë të papranueshme, Kosova e Serbia ti kthehen menjëherë dialogut

D V
OFERTË SPECIALE // Domain + Hosting + Uebfaqe për vetëm 400 Euro në vit!
Ofertë Speciale:
Domain + Hosting + Uebfaqe = 400euro!