Agjencia Zhurnal.mk.

“Entuziazëm për fitoren e madhe të 31 tetorit”, Idri Istrefi dhe Ziadin Sela takohen me Struganët

Strugë, 23 tetor – Kreu i ASH Ziadin Sela dhe kandidati Idri Istrefi janë takuar ditën e sotme me qytetarët e Strugës.

 

Ata kanë marrë prej tyre energji pozitive dhe entuziasëm për 31 tetorin.

“Sot ishim në pjesë të ndryshme të qytetit duke takuar njerëz që na mbushën plot me entuziazëm për ditën e madhe të 31 tetorit. Nga këto takime mësuam se qytetarët janë në një hap me ne sa i përket energjisë dhe vizionit për Strugën.”, thekson Istrefi

Related posts

Regjistrohen 336 raste të reja me Kovid-19, 17 të vdekur dhe 222 pacientë të shëruar

Redaksia

Ministria e Financave këtë vit është bashkëorganizatore e Takimit të 7-të rajonal të Kornizës inkluzive BEPS

Z H

Zjarr në një ndërtesë në Shkup (Video)

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More