Agjencia Zhurnal.mk.

Eni Koçi bëhet nënë për herë të parë, ja emri që zgjodhi për vajzën

Pritjes së ëmbël së artistëve Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj i ka ardhur fundi. Ditën e sotme çifti ka pritur në jetë fëmijën e tyre të parë. Ka qenë vetë këngëtarja Eni Koçi që ka bërë të ditur lajmin përmes një postimi në Instagram, ku i dedikon këto fjalë vogëlushes:

“Mirë se erdhe Adea Prelvukaj❤️
Jam e bekuar që sot mora emrin më të shenjtë, emrin Nënë. Adea ime, të dua më shumë se cdo gjë në botë. Faleminderit që ma zbukurove jetën”.

Related posts

Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

D V

Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

D V

Spekulimet për video-skandalin, Luana Vjollca reagon sërish në hyrje të emisionit: Sikur të mos kishte shpifje, intriga dhe kaq shumë urrejtje

D V