Agjencia Zhurnal.mk.

Ëngjëllusha Salihu merr vaksinën anti-Covid

Këngëtarja njoftoi përmes rrjeteve sociale.

 

Ëngjëllusha Salihu, ka publikuar momentin e vaksinimit.

Përmes një storie të publikuar në storien e saj në Instagram, ajo tregoi se tashmë bën pjesë në përqindjen e madhe të popullatës në Kosovë që kanë marrë vaksinën anti-Covid.

“Sot edhe unë u vaksinova kundër Covid-19”, ka shkruar në përshkrim e fotografisë.

Ndryshe, Ëngjëllusha Salihu po vazhdon mbajtjen e ahengjeve familjare pas një vit nga pandemia.

Related posts

Befason reperi Lil Nas X, pozon me barkun e fryrë dhe thotë se është shtatzënë me albumin e tij

D V

“Dilëm jasht” – MC Kresha dhe Lyrical Son të enjten publikojnë këngën e re

D V

Kendall Jenner dhe Bella Hadid shkëlqejnë si shoqëruese të nuses, në dasmën e mikeshës së tyre

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More