Agjencia Zhurnal.mk.

Ëngjëllusha Salihu merr vaksinën anti-Covid

Këngëtarja njoftoi përmes rrjeteve sociale.

Ëngjëllusha Salihu, ka publikuar momentin e vaksinimit.

Përmes një storie të publikuar në storien e saj në Instagram, ajo tregoi se tashmë bën pjesë në përqindjen e madhe të popullatës në Kosovë që kanë marrë vaksinën anti-Covid.

“Sot edhe unë u vaksinova kundër Covid-19”, ka shkruar në përshkrim e fotografisë.

Ndryshe, Ëngjëllusha Salihu po vazhdon mbajtjen e ahengjeve familjare pas një vit nga pandemia.

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky