Agjencia Zhurnal.mk.

Enca provokon nga Dubai, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

Enca po vazhdon pushimet e saj në Dubai të nisura prej ditësh.

 

Këngëtarja e njohur atje ka festuar edhe ditëlindjen e 25-të, nga ku ka ndarë pamje nga festa luksoze e organizuar për të.

Ndërsa, postime në Instagram nuk i ka ndalur, duke sjell imazhe nga më të ndryshme dhe më provokueset.

E tillë është paraqitur edhe në fotografinë e fundit, kur Enca vuri në pah linjat e saj joshëse të trupit.

Në një veshje sportive, me bluzë të zbërthyer, Enca theksoi gjoksin tërheqës, teksa pozon para një makine luksoze.

Foto: Enca/InstaStory

“Hajde me zemrën ta bëjë 1 xhiro”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e fotos, pranë të cilës pranoi komente të shumta nga ana e fansave të saj.

Ndërkohë, kënga e fundit e këngëtare është “Suavele”, që u publiku në korrik të këtij viti, por që këngëtarja ka qëndruar larg angazhimeve muzikore gjatë sezonit veror.

Related posts

Plas keq sherri mes Teas dhe Beartit, ish-e dashura e quan…

D V

Loredana shfaqet me stil unik të veshjes dhe flokëve teksa pozon mbi veturë në Francë

Lea Muslija

Dua Lipa fanse e ushqimeve tradicionale shqiptare: Asgjë si ushqimet e nënës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More