Agjencia Zhurnal.mk.

Enca nis xhirimet e këngës së re

Këngëtarja sapo dha njoftimin për fansat.

 

Ajo ndau imazhe nga klipi muzikor në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Enca Haxhiu, postoi fotografi të reja derisa zbuloi përmes emotikonave se po sjell diçka të re pas këngës ‘Rakia’.

Ajo shihet e veshur me një fustan veror e cila ka shkruar ‘SUAVELE’ në përshkrimin e postimit.

Ndërkohë, ‘Rakia’ i ka arritur 2 milion dhe më shumë shikime.

Related posts

Si kurrë më parë, Shqipja shpërthen në lot në emision

D V

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

D V

Arbër Bytyqi transformohet në versionin e tij femër për Halloween

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More