Agjencia Zhurnal.mk.

Emri/ Shkon në gjendje të rëndë në spitalin e Vlorës, ndërron jetë 23-vjeçarja

Një 23 vjeçare ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme në spitalin e Vlorës.

 

Brisilda Sadushi ka shkuar në gjendje të rëndë në spitalin e Vlorës.

Sipas mjekeve të këtij spitali, nëna e dy fëmijëve ka qenë në gjendje të rëndë, me infeksion të përgjithshëm në gjak dhe me tension 5.Mjekët reanimatorë kanë ndërhyrë duke e futur në sallën e operacionit, por nuk ia kanë dalë ta mbajnë gjallë për shkak të parametrave shumë të ulëta jetësore.

Nuk dihet ende detaje të reja në lidhje me të renë e cila ndërroi jetë.

Related posts

Vrasja e kosovarit nga dhëndri i tij në Gjermani, erdhi si pasojë e një mosmarrëveshje familjare

D V

Krisma në Çair, plagoset një polic (Video)

Xh M

Policia konfiskon armën me të cilën u vra i riu në Klinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More