Agjencia Zhurnal.mk.

Emra të njohur të futbollit do të përballen në finalen e madhe

Do të zhvillohet nata finale në edicionin e parë të Tournamentin Prishtina – Futsal.
Në finalen e madhe do të takohen Mercedesi me Erdonitin, ku shumë emra të njohur të futbollit kosovar do të jenë në këtë finale.
Agon Llugiqi, Fidan Gerbeshi, Labinot Ibrahimi, Hysen Bytyqi, Shiprim Kelmendi, Armend Gashi, Nuhi Gashi, Lavdim Gashi dhe Edmond Hyseni.
Bajram Ramadani, Dani Alaj, Halim Selmanaj, Jeton Rukovci, Durim Qorri, Malush Qerimi, Getart Hyseni dhe Ardit Bytyqi.

•Programi i natës finale:

I- 2 Korriku-Ramiz Sadiku U13

II- Prishtina-Flamurtari U13

III- Ndeshja e Yjeve

IV- Ndeshja Finale- Mercedesi-Erdoniti

Programi fillon nga ora 19:00, dhe pritet të na dhurojë një natë të paharruar, përplot emocion dhe argëtim.

Ju lëmë me këtë pamje të bukur të natës së kaluar dhe shpresojmë se sonte do të kemi pamje edhe më të bukura se këto, pasi në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve, me fillim nga ora 19:00, do të kemi prezentë shumë fëtyra publike, politikanë, artistë, dhe yje të futbollit e futsalit vendorë e ndërkombëtarë, të cilët do i prezentojmë në vazhdim. #JuMirëpresim

Related posts

“Euro College” dhe ShMP “Jahja Kemal” kanë nënshkruar Memorandum për Bashkëpunim

Redaksia

Ish-futbollisti i Gjilanit dhe Feronikelit përfshihet në përleshjen e madhe Skënderbeu – Kastrioti

Redaksia

Analizë/ A do të fitojë “E Majta” rritje te maqedonasit përshkak urrejtjes nga shqiptarët?

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More