Agjencia Zhurnal.mk.

Emina Çunmulaj tregon barkun e rrumbullakosur

Modelja shqiptare është shtatzënë.

Emina Çunmulaj është modelja shqiptare me prejardhje nga Mali i Zi, por pas martesës me biznismenin Iranian Sam Nazarian jeton në SHBA.

Martesa e saj bëri bujë mediatike për shkak të nacionalitetit të bashkëshortit, por që me kalimin e viteve u tejkaluan edhe thashethemet.

Emina dhe Sam janë prindër të dy vajzave, ndërkohë që modelja është shtatzënë për herë të tretë.

Ajo ka treguar se është në pritje të një djali, derisa dje ka sjellë një foto duke treguar barkun e saj të rrumbullakosur.Video Player

Related posts

Selena mahniti me kombinimet e modës në Paris

D V

Taylor Swift tregon këmbët e saj të tonifikuara me pantallona të shkurtra dhe çizme deri tek gjuri teksa largohet nga një klub privat

D V

Spekulimet për video-skandalin, Luana Vjollca reagon sërish në hyrje të emisionit: Sikur të mos kishte shpifje, intriga dhe kaq shumë urrejtje

D V