Agjencia Zhurnal.mk.

Emily Ratajkowski tregon barkun e saj të tonifikuar me një pallto elegante dimërore, gjatë një daljeje në New York

Emily Ratajkowski shfaqi figurën e saj të tonifikuar në një ansambël elegant teksa po hante drekën me modelen tjetër, Adwoa Aboah, në New York të martën.

Autorja e ‘My Body’, 32 vjeçe, i cila ishte elegante gjatë një kafeje të fundit në Big Apple, kënaqej duke u takuar me yllin e lindur në Britani, 31 vjeçe, ndërsa dyshja shëtisnin nëpër West Village.

Nëna e një fëmije shfaqi mesin e saj të skalitur e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe të zezë të prerë, si dhe një palë xhins që ishin të lidhura me një rrip të zi rreth belit të saj, shkruan DailyMail.

Ajo veshi një palë çizme me taka me vija të zeza dhe e shtroi pamjen me një xhaketë të madhe të zezë që zgjodhi ta linte të zbërthyer.

Ratajkowski e aksesoi veshjen e dimrit me një palë vathë floriri në modë.

Flokët e saj brune ishin të ndara në mes dhe lehtësisht kaluan poshtë natyrshëm pranë shpatullave të saj.

Emily vendosi të mos mbante një çantë të rëndë gjatë ditës dhe u pa duke vendosur duart në xhepat e palltos për t’i mbajtur duart e saj të ngrohta.

Adwoa ishte me stil të thjeshtë me një palë xhinse të lirshme, si dhe një triko blu të hapur.

Related posts

Falsifikimi, Luiz Ejlli rrezikon deri në 4 vite burg

Xh M

Gresa reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Xh M

Victoria Beckham thyen këmbën pas një stërvitje në palestër

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy