Agjencia Zhurnal.mk.

Emily Ratajkowski i dhuron puthje me pasion aktorit Stephane Bak gjatë pushimeve romantike në Paris

Emily Ratajkowski shijoi një moment jashtëzakonisht pasionantë me aktorin dhe komedianin Stephane Bak ndërsa dyshja debutuan romancën e tyre të re në Paris.

Modelja, 32 vjeçe, e cila është takuar me Eric Andre, DJ Orazio Rispo dhe Harry Styles që nga ndarja nga bashkëshorti Sebastian Bear-McClard vitin e kaluar, dukej e lumtur me yllin francez, 27 vjeç, teksa u puthën në rrugë ndërsa shtrëngonin gota verë.

Çifti i ri u panë duke shëtitur përpara se të puthnin në qafë dhe të shijonin një gotë verë dhe një cigare në rrugë, shkruan DailyMail.

Bak u pa gjithashtu duke mbërthyer të pasmet e Emilytt gjatë puthjeve të tyre në rrugë.

Emily dukej elegante me një pallto lëkure ngjyrë manaferre, e shoqëruar me një fund mëndafshi të gjelbër dhe çizme.

Bak kishte veshur një bluzë grafike, xhaketë xhins, xhinse dhe atlete për natën e tij me Emilyn.

Ai fitoi famë në vitin 2012 në moshën 16-vjeçare si ‘komediani më i ri në Francë ‘ falë rutinave të tij të shkëlqyera në klube të vogla në Paris, duke përfshirë Le Palace dhe Theatre Trevise.

Ylli franko-kongolez u përjashtua nga shkolla e mesme në vitin 2011 dhe më vonë u autorizua nga Departamenti Francez i Çështjeve Sociale për të filluar punën në moshën 14-vjeçare – duke çuar në karrierën e tij në komedi.

Rolet e tij të aktrimit përfshijnë “Team Spirit” të Christopher Barratier, “Alone” të David Moreau dhe “Elle” të Paul Verhoeven.

Roli i tij më i dukshëm erdhi në filmin e Wes Anderson në vitin 2023 “Asteroid City” si student së bashku me Scarlett Johansson dhe Tom Hanks.

Në mars, Emily tronditi fansat kur u pa duke u puthur me Styles, 29 vjeç, në rrugët e Tokios pas ndarjes së tij nga Olivia Wilde.

Megjithatë, ajo romancë dështoi me Harryn tani në lidhje me aktoren Taylor Russell.

Të dy janë parë në disa dalje së bashku që kur u panë duke u puthur në një takim në tetor 2022, vetëm një muaj pasi ajo u divorcua nga producenti i filmit Bear-McClard.

Emily dhe ish-burri i saj Sebastian Bear-McClard kanë djalin dyvjeçar Sylvester Apollo.

Emily bëri kërkesë për divorc nga ish-burri i saj Sebastian Bear-McClard në shtator 2022 pas katër vitesh martesë, pasi ai dyshohet se e tradhtoi, dyshja kanë djalin dyvjeçar Sylvester Apollo.

Ajo u martua me aktorin dhe producentin Sebastian në vitin 2018 më 23 shkurt 2018 në një gjykatë në New York.

Emily ka shijuar një seri të nxehtë takimesh në mes të divorcit të saj, pasi u pa me Orazio, ajo u pa duke shijuar një puthje të ngrohtë me artistin Jack Greer jashtë apartamentit të saj në New York.

Ajo gjithashtu u përfol se do të takohej me Pete Davidson në nëntor, kur ata u panë në një darkë.

Më pas në janar të këtij viti ajo u pa në një takim me aktorin e humorit Eric Andre me të cilin u takua për një muaj.

Related posts

Falsifikimi, Luiz Ejlli rrezikon deri në 4 vite burg

Xh M

Gresa reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Xh M

Victoria Beckham thyen këmbën pas një stërvitje në palestër

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy