Agjencia Zhurnal.mk.

Emigrant i vdekur në vendkalimin Bogorodicë

Bogorodicë, 9 Qershor – Në kryqëzimin e rrugës në pikën kufitare Bogorodicë, mbrëmë rreth orës 02:00 është vërejtur një person mërgimtar, pa shenja jete.

 

Siç informojnë nga MPB-ja, një mjek nga shërbimi i emergjencës mjekësore ka konstatuar vdekjen, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë bërë këqyrje nga prokurori publik dhe ekipi i stacionit policor të Gjevgjelisë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Related posts

Osmani pret deri në mes të janarit të plotësohen vendet e zbrazëta të ambasadorëve

Z.H

Kovaçevski mohon zërat për hyrjen e ASH-së në Qeveri

Z.H

Deputetët do të debatojnë për ndryshimet e Ligjit për pagën minimale

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More