Agjencia Zhurnal.mk.

Elshani: Duhet të reagojmë në afatin kalimtar dimëror, për momentin kemi vetëm 18 lojtarë

Feronikeli u mposht me rezultat minimal 0-1 në shtëpi nga Malisheva, me një gol të pranuar në sekondat e fundit të ndeshjes, shkruan Gazeta Olle.

 

Trajneri i Feronikelit, Faruk Elshani kërkon që skuadra e tij në afatin kalimtar dimëror të forcohet me lojtarë të rinj.

Sipas Elshanit, në klub kanë vetëm 18 lojtarë dhe ky numër është i vogël për të luajtur në Superligë.

“Duhet të reagojmë në afatin kalimtarë dimëror. Na duhet të blejmë lojtarë, pasi në klub për momentin kemi vetëm 18 lojtarë”, tha Elshani.

/Gazeta Olle/

Related posts

Zyrtare: Përparim Osmani prezantohet te Vushtrria

Redaksia

Nikollovski: Nëse s’ka datë për fillim të negociatave, opozita do të dalë në rrugë

I Z

Riorganizimi i organeve shtetërore, kush nga drejtorët do lëvizin?

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More