Agjencia Zhurnal.mk.

Elon Musk po krijon një rival të Gmail të quajtur ‘XMail’?

Elon Musk tashmë ka lëshuar versionin e tij të ChatGPT.

Port tani duket se sipërmarrësi i teknologjisë do të përballet me Gmail-in e Google duke krijuar një shërbim emaili të tijin.

Në një shkëmbim në platformën e tij të mediave sociale X, Musk ka zbuluar se një produkt i quajtur ‘XMail’ po ‘vjen’, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Ai nuk ka ofruar më shumë detaje rreth shërbimit, kështu që është e paqartë se kur mund të jetë i disponueshëm, megjithëse pritet të integrohet brenda aplikacionit X.

Lajmi u zbulua kur Nathan McGrady, një inxhinier në X postoi mesazhin: ‘Kur po e bëjmë XMail?’.

Musk thjesht u përgjigj me fjalët: ‘Po vjen’.

Musk e ka bërë edhe premtime që nuk realizohen, ndaj ia vlen të presim nëse një i tillë do të bëhet realitet.

Related posts

Mjekët japonezë padisin Google për informata të rreme dhe kërkojnë dëmshpërblim

D V

Intel zbulon kompjuterin më të madh neuromorfik në botë “të frymëzuar nga truri i njeriut”

D V

Çfarë bën inteligjenca e përmirësuar artificiale e WhatsApp, Instagram, Facebook dhe Messenger

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky