Agjencia Zhurnal.mk.

Eliza Hoxha i reagon personave që i thonë se ajo duhet t’i kthehet muzikës pasi s’është për politikë

Eliza Hoxha, deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, së fundmi i ka reaguar të gjithë atyre që i thonë se ajo duhet t’i kthehet muzikës pasi s’është për politikë.

Përmes një postimi në “Facebook”, Eliza ka thënë që këta persona nuk e lëndojnë apo ofendojnë atë.

 

“Shpesh, prej se kam hy në politikë, në paraqitjet e diskutimet e mia shoh plot njerëz që duke mos pas çka me thanë shprehen qysh duhna me marr mikrofonin e me k’nu se me demek s’je për këtë punë. Duke mendu me më ofendu me diçka që unë e zotëroj, e dua dhe e bëjë, thjeshtë as nuk më lëndoni e as nuk më ofendoni”, shkroi ajo.

Tutje deputetja i ka përshëndetur të gjithë ata me anë të këngës “Me lule t’bukura”, të kënduar në versionin e saj.

“Andaj krejt juve që doni me minimizu angazhimin tim të ri përmes punës tjetër e shkathtësive tjera që i kam… Thjeshtë po ju përshëndes me këtë kangë të bukur”, ka shtuar tutje Hoxha.   

Shpesh, prej se kam hy në politikë, në paraqitjet e diskutimet e mia shoh plot njerëz që duke mos pas cka me thanë…

Posted by Eliza Hoxha on Thursday, November 10, 2022

Related posts

Kanye West kërkon të pajtohet me Kim Kardashianin: Londër e di si ndjehesh, e humba edhe unë Mbretëreshën time

Lea Muslija

Menaxheri i Taynës dyshohet se e keqtrajtoi një person në zhveshtoren e diskotekës në Gjilan

D V

Amber Heard, një tjetër grua abuzuese në Hollywood që i bashkohet Jada Pinkett Smith

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More