Agjencia Zhurnal.mk.

Elegant dhe nuk kushton shumë: I vetmi fustan veror që mund të vishet ditëve të ftohta

Për shkak të prerjes së tij të thjeshtë, stilohet shumë lehtë dhe mund ta vishni në raste të ndryshme – nga darkat dhe festat që kërkojnë veshje më elegante, e deri te stilet urbane, të rrugës.

 

Një tjetër gjë që e bën ideal një fustan “slip” mëndafshi janë stinët, transmeton Telegrafi.

Pavarësisht materialit nga i cili është bërë, ky fustan nuk është i rezervuar vetëm për verë, por edhe për dimër, si dhe për vjeshtë.

Megjithatë, fustani “slip” duket më bukur kur vishni një pulovër dhe mbathni çizme.

Përveç pulovrave, mund të vishni një fustan “slip” me pallto, si dhe xhaketa xhins.

Gjithashtu, këtë fustan mund ta vishni edhe me atlete dhe dukeni elegante.

Related posts

Shenjat e horoskopit që kanë më shumë përputhje me njëra-tjetrën

D V

Horoskopi për ditën e sotme, 27 nëntor 2021

D V

Dy shenjat më me fat të horoskopit për sot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More