Agjencia Zhurnal.mk.

Eleganca e Adriana Matoshit teksa bën shqiponjën merr vëmendje

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi, komentohet shumë në media lidhur me postimet e saj.

Videot dhe imazhet e saj nga përditshmëria janë pothuajse gjithmonë në qendër të vëmendjes.

 

Së fundi, vëmendjen e mori me një fotografi, në të cilën duket elegante me fustan të zi e dorëza.

Ajo në fotografinë e postuar shfaqet duke e bërë shqiponjën

E njëjta edhe në përshkrim të imazhit ka vënë dy ‘emoji’, një zemër të kuqe dhe një të zezë.

Related posts

Publikohet ‘Lejla” nga Butrint Imeri

Lea Muslija

Kënga e fundit, Shakira me vargje dedikuar Pique: Nuk i duroj personat me dy fytyra!

Lea Muslija

Alaudin Hamiti për BORDO, detaje nga BBV Kosova: VIP-at duan piano, xhakuzi dhe..

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More