Agjencia Zhurnal.mk.

Elbasan/ Drogë në makinë, djali i vogël i Azem Hajdarit shoqërohet nga Policia bashkë me dy të tjerë

Djali i vogël i Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër si i ati, dhe dy të tjerë janë kapur me lëndë narkotike hashash në një mjet luksoz gjatë kontrollit nga Policia.

 

Gjatë kontrollit të mjetit janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 5 doza lëndë narkotike e dyshuar cannabis sativa.

23-vjeçari shoqërohej së bashku me një 19-vjeçare.

Njoftimi

Shërbimet e Policisë në kuadër të kontrolleve për rritjen e parametrave të sigurisë, në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, kanë ndaluar për kontroll automjetin tip “Audi”, që drejtohej nga shtetasi H.Gj., 23 vjeç, banues në Tiranë.

Gjatë kontrollit të mjetit janë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale 5 doza lëndë narkotike e dyshuar cannabis sativa.

Drejtuesi i mjetit sëbashku me pasagjerët A.H., 23 vjeç, banues në Tiranë dhe S.M., 19 vjeçe , banuese në Lushnje, janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Elbasan për veprime të mëtejshme procedurale.

Related posts

Gjobiten 108 shoferë në Shkup, 42 për tejkalim të shpejtësisë

D V

Dyshohet se detyroi një femër të kryej marrëdhënie seksuale, arrestohet një person në Fushë Kosovë

D V

Prokuroria jep detaje për aksionin në Prugoc: U gjet laborator me 179 bimë narkotike, i dyshuari në arrati

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More