Agjencia Zhurnal.mk.

Ekspozita e 3-të Kinë-Vendet e Evropës Qendrore e Lindore promovon hapjen e nivelit të lartë

Po mbahet Ekspozita e 3-të Kinë-Vendet e Evropës Qendrore e Lindore në Ningbo të provincës Zhejiang nga 16 deri më 20 maj. Ju lutemi ndiqni kamerën për të njohur më shumë mbi këtë veprimtari madhështore.

Related posts

Takimi Gjelaj- Dedivanaj: Diaspora shqiptare një ndër faktorët kryesorë të zhvillimit të komunës së Tuzit

Xh M

Vallet ujgure “Samavari i gjyshit” dhe “Fryma e Dragoit dhe e Kalit”

Xh M

Dy vjet luftë në Ukrainë, Presidentja e Komisionit Evropian viziton Kievin

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy