Agjencia Zhurnal.mk.

EKSKLUZIVE: Muharrem Jashari ftohet nga Kosova për ndeshjen ndaj Spanjës

Gazeta Olle merr vesh se i ftuar për këtë takim është edhe futbollisti i Dritës, Muharrem Jashari.

Për shkak se Lirim Kastrati dhe Besar Halimi do të mungojnë, Challandes e sheh si opsion mesfushorin e “Intelektualëve”.

Kujtojmë se Jashari kishte paraqitje të jashtëzakonshme me Dritën në Conference League.

Dardanët arritën fitore ndaj Gjeorgjisë në udhëtim, ndërsa barazuan me Greqinë në Prishtinë.

Ndeshja ndaj Spanjës do të jetë e fundit për muajin shtator, në kuadër të Grupit B të eleminatoreve për Botërorin “Katar 2022”.

/Gazeta Olle/

Related posts

Kombëtarja e Kosovës arrin në Belfast, sot zhvillon stërvitjen e fundit para ndeshjes së nesërme

Redaksia

Kasami: Për aq kohë sa vendi ecë drejt BE-së, ne do ta mbështesim qeverinë

Z.H

Sela: Kemi fituar në rreth të parë në Gostivar dhe Dibër, në 5 komuna tjera jemi në rreth të dytë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More