Agjencia Zhurnal.mk.

Ekskluzive: Gjilani dhe Ballkani e kërkuan me ngulm, por Drita ia rrëmben nga dora Almir Kryeziun

Sulmuesi këmbëshpejtë ishte në bisedime me Gjilanin dhe Ballkanin, por nuk do t’i bashkohet as ‘Skifterave’ e as ‘Xhebrailave’.

Nën kampioni i Kosovës, Drita ka arritur t’ia rrëmbejë nga dora dy rivalëve të tyre sulmuesin këmbëshpejtë.

Bardhekaltërtit janë futur të fundit në garë dhe menjëherë kanë arritur t’i sigurojnë shërbimet e tij.

Burime të Gazetës Olle të afërta me futbollistin konfirmojnë se ai pritet të prezantohet gjatë orëve të ardhshme nga Drita.

Kësisoj pasi arritën ta fitojnë garën për Muharrem Jasharin me Gjilanin, Drita tani ia rrëmben edhe një objektiv tjetër të madh rivalit lokal.

Almir Kryeziu ishte zbulimi i edicionit të kaluar në Superligën e Kosovës, teksa shkëlqeu me fanellën e Arbërisë. /Gazeta Olle/

Related posts

Daja dhe Nuhiu afër për të shkruar historinë në futbollin kosovar

Redaksia

Mbrojtja në “Parcelat në Vodno” kërkon heqjen e paraburgimit për Jordan Kamçev

N E

Ahmeti me ministrat në Prishtinë tek kryeministri Kurti

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More