Agjencia Zhurnal.mk.

EKSKLUZIVE: Almir Kryeziu drejt skuadrës së madhe kosovare, në këto momente po diskutohen detajet financiare

Anësori 22-vjeçar nga edicioni i ri do të jetë pjesë e Gjilanit.

Gazeta Olle merr vesh që kryetari i Arbërisë, Jahir Krasniqi ndodhet në takim me drejtuesit e Gjilanit për të vendosur detajet e fundit të këtij transferimi.

 

“Skifterat” duket se kanë fituar garën me Ballkanin për t’i siguruar shërbimet e këmbëshpejtit.

Kujtojmë se Kryeziu ishte njëri nga futbollistët më të dalluar te skuadra dobrajase gjatë sezonit të fundit dhe padyshim se do të jetë pjesë e rëndësishme te kuqebardhët, të cilët janë të etur për sukses në edicionin e ri.

/Gazeta Olle/

 

Related posts

Osmani për vizitë tek maqedonasit në Shqipëri

Redaksia

Llukarevska: Gati 5.000 punëdhënës nuk kanë paguar pagat në gusht

Z.H

Frika nga rritja e çmimeve dhe mungesa e ushqimeve

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More