Agjencia Zhurnal.mk.

Einxhel publikon pamje të reja nga festa e zbulimit të gjinisë së foshnjës

Einxhel dhe Dagz do të bëhen prindër për herë të parë.

Ditën e djeshme, ata kanë organizuar “baby shower”, për të zbuluar gjininë e bebes.

 

E çifti do të bëhen prindër të një djali.

Kjo është bërë e ditur në festën e zbulimit të gjinisë së foshnjës.

E vet moderatorja në ‘Instagramin’ e saj ka publikuar fotografi nga festa.

Related posts

Artistët shqiptarë mbështesin fushatën për anëtarësimin e Kosovës në NATO

D V

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2022”

D V

Si u bë Dua Lipa ambasadore nderi dhe frymëzoi një brez në Kosovë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More