Agjencia Zhurnal.mk.

Efi debaton me banorët e BBVA: Edhe 10 veta bashkë ju përballoj

Në një bisedë me Nitën dhe Dean, Efi u shpreh se nuk ka asnjëherë qëllimin të bëhet me dikë tjetër për të “sulmuar” një banorë.

Ajo tha se është dhe do jetë vetëm në atë lojë, e pavarësisht, atë ç’ka dëshiron do ta thotë po njësoj edhe sikur të ketë dhjetë banorë përballë saj.

Nita tha se deri më tani nuk e ka parë diçka të tillë prej Efit, pasi sipas saj ajo ka qëndruar gjithmonë krahë Luizit, për ta mbështetur.

Por Efi kundërshtoi duke thënë se ajo ka mbështetur dhe banorë të tjerë, por ata nuk e bëjnë dot dallimin pasi e kanë fokusin në marrëdhënien e saj me Luizin.

Përndryshe këtë javë, Big Brother VIP Albania do të ketë finalistin e parë të përzgjedhur nga publiku, që do të jetë Dea ose Luizi.

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky