Agjencia Zhurnal.mk.

Efi: Bëra ndërhyrje sepse nuk dua të më krahasojnë më me personazhe të tjera

Njëra nga ish konkurrentet e “Për’puthen”, Efi, ishte njëra nga më të komentuarat qysh nga hyrja e saj në këtë program.

Ajo u komentua shumë për ngjajshmërinë e saj me moderatoren, Bora Zemani.

 

E së fundi, ajo ka bërë një ndërhyrje duke operuar hundën.

Në rubrikën “Trotuar” tek “E diell”, ajo pranoi se ndryshimin e ka bërë që të mos e krahasojnë me personazhet e tjera që tashmë e kanë krahasuar.

“Kemi aktualisht në treg nja 15 personazhe që duken sikur i ka lindur e njëjta nënë”, tha Flavio Qarri, i ftuar në panelin e diskutimit.

“Prandaj bëra një ndryshim që mos më krahasojnë më”, tha Efi.

Related posts

Festivali i Kanës vërshohet nga një tjetër protestë, tymi i zi dhe pankartat bllokojnë tapetin e kuq

D V

Luana ka tërheqë vëmendje me linjat trupore në bikini blu

R Zh

Kim Kardashian ka dëmtuar fustanin e Marilyn Monroe?

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More