Agjencia Zhurnal.mk.

Edona James: Jam paguar deri në 60 mijë euro si eskortë, tani kam dy burra që paguajnë shpenzimet e mia

Transgjinorja Edona James po vazhdon të zbuloj detaje nga jeta e saj private.

Pa komplekse ajo edhe në një diskutim të fundit me disa prej banorëve ka treguar se më parë ka punuar si eskortë.

Nga puna që ajo bënte si eskortë, Edona tha se është paguar deri në 60 mijë euro.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Ndërsa tani ajo tha se të gjitha shpenzimet që ajo ka paguhet nga dy burra, të cilët i shoqëron kur ata duan.

“Kam qenë eskortë, nga një takim eskortë jam paguar 60 mijë euro, unë kam shumë ‘suggar daddy’, ata janë burra që më duan, nuk e kam marrëdhënien si klient edhe tani i kam dy burra që më dhënë para dhe mi paguajnë shpenzimet”, ka thënë Edona mes tjerash.

Edona ndërkohë, gjatë Prime të së hënës ka rrëfyer historinë e jetës së saj dhe ndërrimit të gjinisë që erdhi me plot sfida e paragjykime. 

Related posts

Nga xhirimet – Luana Vjollca duket atraktive dhe në top formë

D V

Kanye West dhe Bianca Censori marrin vëmendje me bizhuteritë me gishtin e mesit

D V

I tha se ka varësi nga substancat dhe bën një gjest me hundë, Sara Gjordeni qan me dënesë pas deklaratës së Roza Latit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy