Agjencia Zhurnal.mk.

Edon Zhegrova me ‘sllallom’ në stërvitje te Lille, derisa turpëron edhe një bashkëlojtar

Edon Zhegrova po ambientohet dalëngadalë te Lille, derisa kompletoi kalimin te skuadra në afatin e janarit.

Reprezentuesi i Kosovës u largua nga Baseli për të kaluar në radhët e kampionit në fuqi të Ligue 1, derisa tashmë ka filluar t’i shfaq cilësitë e tij.

Përmes një video të publikuar nga Lille, Zhegrova shfaqet duke i dribluar bashkëlojtarët me lehtësi.

Njëri nga ta turpërohet keq, duke i kaluar topi poshtë këmbëve.

Natyrisht se trajneri i klubit francez i ndjekë këto depërtime të tij dhe në ndeshjen e radhës, lojtari ynë mund të ketë më shumë minuta

Related posts

Pesë xhudistë e përfaqësojnë Kosovën në Evropianin e Xhudos në Zagreb, ndër ta edhe Akil Gjakova

D V

Legjenda e Athletic Bilbaos, Iker Muniain do të largohet nga klubi pas 15 vitesh

D V

Gjiganti anglez hap negociatat me Feyenoordin për trajnerin Arne Slot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky