Agjencia Zhurnal.mk.

Edhe Partia Demokratike e Turqve në Maqedoni-Dega e Shkupit mbështet Visar Ganiun

Shkup, 28 tetor – Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu sot ka marr mbështetje edhe nga Partia Demokratike e Turqve në Maqedoni-Dega e Shkupit.

 

“Sonte mora edhe një mbështetje të fuqishme për raundin e dytë zgjedhor të 31 tetorit, kësaj radhe nga Partia Demokratike e Turqve në Maqedoni-Dega e Shkupit. Marrëveshjen e bashkëpunimit e arritëm, ndërsa gjithsesi se jam tejet falënderues edhe për këtë mbështetje që mora sonte. Po e përsëris me plot krenari se Çairi gjithmonë ka qenë dhe mbetet diversiteti më i bukur etnik dhe kulturor”., bënë të ditur Visar Ganiu

3️⃣✅Sonte mora edhe një mbështetje të fuqishme për raundin e dytë zgjedhor të 31 tetorit, kësaj radhe nga Partia…

Posted by Visar Ganiu on Thursday, October 28, 2021

Related posts

Ahmeti dhe Mexhiti nga Buteli / E duam Butelin për të ardhmen tonë, e pse jo pas katër viteve të kemi kandidatin tonë

Redaksia

Zhvillimi Ekonomik Lokal prioritet në Programin për Gostivarin që duam

D V

Prej sot nuk mund të kaloni kufirin pa PCR test ose vërtetim për vaksinim të plotë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More