Agjencia Zhurnal.mk.

Edhe një hit për fundvit nga Qendresa Demaj

Një këngë e bukur e realizuar pikërisht për festat e fundivitit vjen nga këngëtarja e njohur Qendresa Demaj.

 

Projekti është realizuar nga Granit Gashi dhe Darddy për muzikë dhe orkestrim ndërkohë që video është finalizuar nga Time Pictures.

Projekti titullohet “Faj, faj”, ndërkohë që këngëtarja Qendresa Demaj e sjellë për fundvit dhe i dedikohet dashurisë.

Ndryshe, këngëtarja është shumë e angazhuar në evenimente të ndryshme si dhe në ahengje familjare.

Related posts

Reagimet e artistëve shqiptarë për fitoren e Përparim Ramës në Prishtinë

D V

Edhe dy kreatore të tjera shqiptare pjesë e “Oscars” me krijimet e tyre

D V

Ky personazh i njohur pjesë e “Big Brother VIP”?!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More