Agjencia Zhurnal.mk.

Edhe një foshnjë në mesin e gjashtë të lënduarve nga aksidenti i trenit me vetura në Pejë

Një aksident mes trenit dhe dy veturave ka ndodhur në Qyshk të Pejës. Se si erdhi deri tek aksidenti nuk dihet, ndërsa gjashtë të lënduarit u trajtuan në Spitalin e Pejës, dhe më pas u liruan. 

 

Ndër të lënduarit ishin edhe një foshnjë, e cila u lëndua në hundë,njofton Klan Kosova.

Policia e Pejës tha se po vazhdon hetimet.

Related posts

Padi kundër 39 vjeçarit nga Kumanova, sulmoi seksualisht vajzën e tij 14 vjeçare

Z H

Gjendet drogë në makinën e Policisë së Maqedonisë, MPB: Nuk ka qenë e tyre, makina është e konfiskuar në 2016-tën

D V

Aksident i rëndë – një viktimë dhe tre të lënduar

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More