Agjencia Zhurnal.mk.

Edhe Besa fillon takimet ne qytetarë, Kasami sonte në Kondovë

Shkup, 14 Janar- Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami sonte me bashkëpunëtorë kanë takuar qytetarët në Kondovë të komunës së Sarajit.

Sonte, së bashku me dy sekretarët e Lëvizjes BESA, Abdush Demiri dhe Adnan Azizi, realizuam takim me banorët e Kondovës dhe shijuam kafen në Komunën e Sarajit. Dëgjuam hallet dhe brengat e tyre, andaj ne si Lëvizje për qytetarët ofrojmë mirëqenie, ndryshim dhe ekonomi të zhvilluar.

Përgëzime strukturave të degës së Sarajit për këtë mikpritje!

Sonte, së bashku me dy sekretarët e Lëvizjes BESA, Abdush Demiri dhe Adnan Azizi, realizuam takim me banorët e Kondovës…

Posted by Bilall Kasami on Saturday, January 14, 2023

Related posts

Ndërroi jetë gazetari Menduh Ajdini

Z.H

Greva filloi sot, a do të dënohen ata që nuk e respektojnë?

I.A

Ballkani pret Malishevën, formacionet zyrtare

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More