Agjencia Zhurnal.mk.

Ed Sheeran është duke përgatitur një album ‘death metal’?

Ed Sheeran i ka befasuar fansat me një deklaratë për tabloidin The Sun, në të cilën nuk e mohoi mundësinë e krijimit të një albumi ‘death metal’.

 

Muzikanti, i cili fitoi famë duke kënduar këngë romantike akustike, njoftoi për një ndryshim të mundshëm të plotë në zhanrin muzikor.

Vokalet në këtë zhanër janë të thella me goditje të baterive dhe ndryshime të shumta në temp. Kitarat janë akorduar pak dhe goditjet janë të forta dhe agresive. Ata trajtojnë temat e satanizmit, fesë, filozofisë, horrorit e miteve natyrore.

Related posts

‘Përputhen’/ Edi dhe Ada i japin fund njohjes, zbulohet arsyeja

D V

Arbenita Ismajli tregon linjat tërheqëse të trupit, në imazhet e reja në Instagram

D V

E veshur e tëra në të bardha, Ana Kabashi njofton se kënga e re publikohet nesër

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More