Agjencia Zhurnal.mk.

E trishtë! Argjira Spanca humb njeriun e shtrenjtë

Argjira Spanca ka humbur njeriun e shtrenjtë të jetës së saj.

 

Moderatorja dhe blogerja e njohur ka humbur gjyshin e saj.

Lajmin e trishtë e dha vet ajo përmes rrjeteve sociale.

Argjira kohë më parë ka treguar historinë e saj, ku tregon për vdekjen e të atit.

Sot me vdekjen e gjyshit ajo shprehet padyshim shumë e pikëlluar.

Ajo shkruan : “Një zemër e mirë ka pushuar së rrahuri. Ne ndahemi me gjyshin tonë të dashur.”

Related posts

Paris Hilton shijon pushimet me të fejuarin, çifti shihen në momente romantike

D V

Kim Kardashian vazhdon në mënyrë mistike të shfaqet e mbuluar vetëm në të zeza në çdo paraqitje

D V

Pas lajmeve për ndarje, Rina paralajmëron këngën e re

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More